Wyprawy grupowe 2022

Szanowni wędkarze!

Wprowadzamy do sprzedaży wyprawy grupowe na sezon 2022. Są to wyjazdy skonstruowane dla osób, które nie posiadają własnej grupy (grupa uczestników jest w tym przypadku zbierana przez biuro) aby udać się na zagraniczną wyprawę. Mogą być także świetnym prezentem dla zapalonego wędkarza z okazji urodzin czy pod choinkę (udział w wyprawie można zakupić wtedy w formie vouchera dla obdarowanej osoby).

Podczas „grupówek” uczestnicy znajdują się zawsze pod opieką doświadczonego, polskiego opiekuna, który pełni oczywiście także rolę eksperta od wszelkich kwestii związanych z wędkowaniem. W 2022 roku planujemy dwie wyprawy autokarowe do Norwegii (wyspa Sula), szczupakowe wyprawy do Szwecji, co najmniej dwie wyprawy do Hiszpanii (sumy, sandacze, okonie) oraz jak zwykle kilka wypraw egzotycznych, które prowadzić będą na najlepsze łowiska naszej planety. Szczegóły i terminarz planowanych wypraw będziemy zamieszczać na niniejszej stronie, a pełna ich lista ukaże się w połowie grudnia b.r.


Hiszpania

Jezioro Gigantów

Największe okonie w europie!

luty/marzec 2022, transport lotniczy

Zapraszamy do Kraju Basków na jedyne w swoim rodzaju łowisko. Jako przewodnicy Kamil Walicki oraz Maciek Rogowiecki, 2 terminy do wyboru.

Przejdź do oferty

Malediwy

Ocean Indyjski

Popping w najlepszym wydaniu

kwiecień 2022, transport lotniczy

Turkusowe morze, biały piasek i rajskie wyspy. Nowy kierunek na karanksy (GT), tuńczyki i wiele innych gatunków. Atrakcyjna cena!

Przejdź do oferty

Norwegia

Wyspa Sula

Wygodnie i niedrogo na Sulę!

maj 2022, transport promowy

Po dwóch latach przerwy spowodowanej covid, wznawiamy wyprawy autokarowe do Norwegii. Na majówkę 2022 zapraszamy na lubianą Sulę.

Przejdź do oferty

Meksyk

Jukatan, Zatoka Meksykańska

Meksyk

Na tarpony!

lipiec 2022, transport lotniczy

Plaże pod palmami, niebieski ocean i genialna meksykańska kuchnia. A do tego srebrzyste tarpony - charakterne ryby o niebywałej sile...

Przejdź do oferty

Panama

Wybrzeże Tuńczyków, Pacyfik

Panama

Tropikalna przygoda

lipiec 2022, transport lotniczy

Wielkie ryby, słońce, świetny serwis. Jedno z ostatnich, mało poznanych łowisk na Ziemi - wybitnie zasobne w morskie drapieżniki.

Przejdź do oferty

Kamczatka

Rzeka Itcha (Morze Ochockie)

Kamczatka

Ryby spod wulkanów

wrzesień 2022, transport lotniczy

Łososie, palie i pstrągi! A także wulkany, niedźwiedzie i nieokiełznana przyroda! Kamczatka to esencja wędkarskiej przygody.

Przejdź do oferty

Rosja

Primorsky Krai

Primorsky Krai

Gdzie diabeł mówi dobranoc

wrzesień 2022, transport lotniczy

Daleki wschód Rosji przy granicy z Chinami. Łowienie morskich tajmieni w krainie syberyjskich tygrysów. Dziko, pięknie i odludnie.

Przejdź do oferty

Szwecja

Archipelag Torhamn

Ładne szczupaki blisko polski

wrzesień 2022, transport promowy

Spinningowe połowy szczupaków w płytkich szkierach. Jako opiekun jedzie niezastąpiony i zawsze pomocny Robert Taszarek.

Przejdź do oferty

Tanzania

Ocean Indyjski

Morskie zapasy

listopad 2022, transport lotniczy

Afryka wzywa! Pierwszy wyjazd naszego biura do Tanzanii. Wielkie oceaniczne drapieżniki na spinning plus safari dla chętnych!

Przejdź do oferty