Na co może liczyć klient?

Co daje klientom decyzja o skorzystaniu z usług naszego biura? Oto najważniejsze korzyści:

Pewność i bezpieczeństwo dla klientów

Spełniamy wszelkie wymogi legalnego działania na polskim rynku. Posiadamy polisę ubezpieczeniową, gwarantującą klientom wypełnienie umów bądź zwrot dokonanych wpłat w przypadku teoretycznej niewypłacalności biura. Ponadto posiadamy oczywiście koncesję na działalność organizatorów turystyki wydaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 1083). Bez tych uprawnień na rynku nie może działać legalnie żaden podmiot oferujący turystyczne wyjazdy (także wędkarskie). W przypadku reklamacji jesteśmy polską firmą podlegającą przepisom polskiego prawa i polskiej jurysdykcji, co stawia klientów w korzystnej sytuacji.

Kompleksowe i profesjonalne doradztwo

Pracownikami biura są czynnie łowiący eksperci posiadający szeroką wiedzę wędkarską i zarazem wykształcenie/praktykę turystyczną; chętnie pomagają klientom optymalnie zaplanować wędkarski urlop, a osobom, które zdecydują się na wyjazd, udzielają wyczerpujących informacji o łowiskach i najskuteczniejszych technikach połowu.

Testowanie łowisk

Zagraniczne łowiska są dokładnie i wszechstronnie testowane przez pracowników biura oraz obiektywnych ekspertów o uznanej renomie w branży; dzięki temu nie wysyłamy wędkarzy na urlop w ciemno.

Atrakcyjne ceny pobytów

Są dostosowane do oczekiwań i możliwości polskich wędkarzy.

Specjalne ceny na promy

Zakupione (przez wędkarzy) w naszym biurze bilety promowe na trasach Polska-Szwecja są do 30% tańsze w porównaniu z oficjalnymi taryfami cennikowymi przewoźników. To wielki atut Eventuru.

Zróżnicowana oferta dla każdego

Oferujemy imprezy tanie, o podstawowym standardzie, jak również produkty luksusowe i szyte na miarę dla wymagających; wyjazdy indywidualne i grupowe; szeroki wybór ofert dla zwolenników różnych technik połowów i różnych gatunków ryb.

Oszczędność czasu

Nie ruszając się z domu klient zakupi w jednym miejscu wszystkie usługi związane z wędkarskim urlopem: bilety promowe lub lotnicze, zakwaterowanie, łodzie wędkarskie, licencje, ubezpieczenie etc.; dokumenty podróży docierają do klienta pocztą elektroniczną.

Bogate materiały informacyjne

Nasza strona internetowa należy do najciekawszych w branży turystyki wędkarskiej w skali całego świata - jest pełna informacji o wędkowaniu na prezentowanych wodach i o odwiedzanych przez turystów krajach. Mamy przebogate archiwum zdjęć pochodzących z wypraw studyjnych i od naszych klientów. Ponadto biuro udostępnia filmy z łowisk, a klienci wyjeżdżający z Eventurem zawsze otrzymują obszerne informatory o łowiskach. Strona internetowa systematycznie poszerzana jest o nowe oferty i bogate materiały zdjęciowe.

Dostępność oferty on-line 24 h na dobę

W sieci funkcjonuje na bieżąco nasza strona z systemem rezerwacyjnym.

Assistance dla klientów 24 h na dobę

Stały dyżur telefoniczny w trakcie trwania imprezy w godzinach 08.00-21.00. W sytuacjach wyjątkowych można dzwonić całą dobę.

Bonusy

Klientom oferujemy atrakcyjne upominki - czapeczki, koszulki, filmy wędkarskie etc.

Na życzenie faktury VAT

W przeciwieństwie do wielu zagranicznych podmiotów szybko, sprawnie i bezbłędnie wystawiamy faktury VAT, co ma szczególne znaczenie dla klientów korporacyjnych.

W efekcie wyjazd z Eventur Fishing to niebagatelna oszczędność i pełen komfort dla Klientów!


Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16