EVENTUR FISHING

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing powstało w 2003 roku. Zrealizowało do tej pory kilka tysięcy imprez wędkarskich, dając szansę polskim wędkarzom na złowienie wspaniałych okazów ryb oraz spędzenia urlopu na łonie dzikiej i pięknej przyrody.

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing

Profesjonalnie i bezpiecznie dla klientów

Pod marką Eventur Fishing usługi w ramach turystyki wędkarskiej realizują dwa podmioty: firma Eventur Piotr Motyka oraz firma Eventur Spółka z o.o. Dla klienta nie ma praktycznie znaczenia, z którym z podmiotów zawiera umowę, gdyż oba posiadają zezwolenie Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie działalności (patrz z prawej), oba posiadają także wymaganą przepisami prawa polisę gwarancyjną, zapewniającą klientom bezpieczeństwo wpłaconych środków w przypadku ewentualnej niewypłacalności biura. Eventur jest członkiem elitarnej Polskiej Izby Turystyki. Posiada również rekomendację "Wiadomości Wędkarskich". Jest obecnie zdecydowanym liderem na polskim rynku turystyki wędkarskiej.

Tylko najlepsze łowiska

W ofercie Eventuru znajduje się obecnie bardzo szeroki „portfel” zagranicznych łowisk, dzięki czemu nasi klienci mają olbrzymi wybór przed planowaniem zagranicznej wyprawy. W odróżnieniu jednak od innych podmiotów, koncentrujemy się wyłącznie na wodach najlepszej jakości i nie wprowadzamy do oferty „przypadkowych” czy bardzo popularnych łowisk, które potrafią być już nieco przełowione. Każdego sezonu staramy się wyszukać co najmniej kilka spektakularnych nowości i z reguły są to miejsca gdzie do tej pory nie było w ogóle żadnych wędkarzy. Przykładamy także wielką wagę do ochrony naszych wód – na wielu z nich jako pierwsi wprowadziliśmy bardziej restrykcyjne przepisy wędkarskie, co przekłada się na coraz lepsze wyniki naszych klientów. Wody, które znajdziecie w naszej ofercie są po prostu zasobne w ryby i to możemy z pełną odpowiedzialnością Wam obiecać.

Nowoczesne wędkarstwo plus inne atrakcje

Staramy się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi, gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy. Promujemy nowoczesne, etyczne wędkarstwo i szacunek dla przyrody. Jednak uznajemy również prawo wędkarzy do korzystania z umiarem z bogactw, jakie oferuje nam natura - rozumiemy przyjemność płynącą z własnoręcznego przyrządzania i spożywania ryb. Poza wędkowaniem staramy się również zaoferować wiele atrakcji urozmaicających wyjazd (grzybobranie, rowery, kajaki, zwiedzanie etc.).

Skandynawia i nie tylko...

Podstawowym kierunkiem w naszej ofercie jest Skandynawia, gdzie klienci łowią głównie szczupaki, okonie, pstrągi, a także liczne gatunki morskie. Ponadto coraz większą rzeszę zwolenników znajdują takie kraje jak Hiszpania (sum i sandacz), Irlandia (szczupak, pstrąg), Kanada (różne gatunki łososia, lipień, jesiotr), Kenia (ryby mórz południowych) czy Kostaryka (tarpon). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno propozycje wyjazdów ekonomicznych (zakwaterowanie w prostych domkach campingowych) jak i ofertę ekskluzywnych wypraw na najlepsze łowiska świata z osobistym przewodnikiem.

Zapraszamy na wędkarski wyjazd marzeń z Eventur Fishing!Członkostwo PIT

Członkostwo w elitarnej Polskiej Izbie Turystyki to dowód rzetelności i pełnego profesjonalizmu biura turystycznego.

PIT

Państwowa koncesja

Działalność turoperatorska jest w Polsce koncesjonowana, a uzyskanie zezwolenia na taką działalność jest obwarowane wieloma surowymi wymogami. Nasze biuro posiada koncesje nr 1877 oraz 2461 Wojewody Mazowieckiego.

Państwowa koncesja

Polisa gwarancyjna

Biuro Eventur posiada polisę gwarancyjną, co zapewnia naszym klientom bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa dokonywanych przez nich wpłat. Polisa taka jest warunkiem udzielenia zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki przez Urząd Marszałkowski oraz potwierdzeniem naszej wiarygodności i dobrej kondycji finansowej.

Rekomendacja "WW"

Posiadamy odznakę "Z nami na ryby", która jest przyznawana przez czasopismo PZW "Wiadomości Wędkarskie" najlepszym polskim organizatorom turystyki wędkarskiej.

Wiadomości Wędkarskie

Współpraca z mediami

Biuro od lat współpracuje z licznymi mediami z branży wędkarskiej, w których regularnie ukazują się reportaże z łowisk oferowanych przez Eventur oraz spektakularnych wypraw w różne zakątki świata. Do tych mediów należą m.in.: tytuły prasowe „Wiadomości Wędkarskie”, „Wędkarski Świat” czy „Sztuka łowienia na sztuczną muchę”, a także portale internetowe jak jerkbait.pl. Współpracują z nami również czołowi wędkarscy blogerzy i youtuberzy.

Wędkarski Świat