WYPRAWY INDYWIDUALNE

Wyprawy na ryby indywidualnie

Co określamy terminem "wyprawy indywidualne"?

Wyprawy indywidualne na ryby to wyjazdy, które realizują Państwo sami bez opiekuna czy przewodnika biura Eventur. Najczęściej są to wyprawy podejmowane w grupie kilku kolegów, z dojazdem własnym samochodem (plus przeprawa przez morze promem) bądź samolotem. Termin i miejsce wyjazdu wybierają Państwo sami, korzystając z doradztwa profesjonalnych konsultantów naszego biura.

Wyprawy indywidulane stanowią największy odsetek imprez realizowanych przez biuro Eventur. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór doskonałych, starannie przetestowanych łowisk, które w określonych porach roku dają szansę na świetne wyniki wędkarskie. Co sezon wprowadzamy też wiele obiecujących nowości, aby najbardziej wymagający wędkarze oraz turyści z największym stażem zawsze mieli szansę na zakosztowanie czegoś nowego.

Podróżując na ryby z Eventurem nie można się nudzić, a ryzyko nieudanego pod kątem wędkarskim urlopu jest minimalne. Jesteśmy bowiem prawdziwymi specjalistami w swym fachu – biurem o ustalonej doskonałej reputacji w kraju i zagranicą. W segmencie podróży wędkarskich należymy do ścisłej czołówki europejskiej!

Wyprawy indywidualne na ryby

Dokąd na ryby?


Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16