50% TANIEJ NA JESIEŃ! Eventur Fishing
Tylko u nas! Znakomite łowiska w Szwecji z rabatem 50%! Jezioro Fiolen, Jezioro Storsjön, Jezioro Vindommen, Jezioro Juttern, Szkiery Św. Anny, Zatoka Syrsan, Zatoka Slatbaken.
Szanowni Wędkarze,
każdego roku staramy się przygotować dla Was atrakcyjne, jesienne promocje. W tym roku, wraz z naszymi najlepszymi szwedzkimi kontrahentami, wprowadzamy ofertę zupełnie wyjątkową – rabat 50% dotyczący wyjazdów we wrześniu i październiku 2017 roku! Jest to specjalny „ukłon” w stronę naszego biura od naszych szwedzkich partnerów, niejako w nagrodę za bardzo dobre wyniki sprzedaży ich łowisk na polskim rynku. Rabat dotyczy domków oraz łodzi wędkarskich, nie jest nim objęta przeprawa promowa lub bilety lotnicze.
Sprzedaż promocyjnych miejsc rozpoczynamy 10 lipca 2017. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o pilny kontakt z Tomkiem (tomek@eventurfishing.pl, 601 300 168). Ilość miejsc w promocji jest ograniczona (na każdym z poniższych łowisk dysponujemy jednym promocyjnym tygodniem) i decyduje kolejność zgłoszeń. Oto szczegóły:
Skontaktuj się z naszym biurem, podaj termin, który Cię interesuje, a my szybko przedstawimy konkretną wycenę pobytu. Przypominamy także, iż nasze biuro oferuje najtańsze w Polsce połączenia promowe na trasie Gdynia–Karlskrona oraz Gdańsk–Nynäshamn. W połączeniu z powyższą promocją, koszt tygodniowego pobytu nad jednym z wymienionych wyżej łowisk nie przekroczy 1000–1500 PLN/osoba (w zależności od wybranego łowiska oraz rodzaju biletu promowego). Szczegóły oferty: tomek@eventurfishing.pl, tel. 601 300 168

Oferta w przygotowaniu.

Prosimy o kontakt z biurem,

tel.: + 48 22 894 58 12Podróże po Polsce