Ubezpieczenie łodzi

Biuro Eventur wraz z providerem ubezpieczeniowym www.ubezpieczamysie.pl oraz firmą Allianz wprowadza zupełną nowość na rynek wędkarskich podróży w Polsce – ubezpieczenie Wędkarz Globtroter. Na największą uwagę zasługuje możliwość ubezpieczenia kosztów naprawy wynajętej łodzi wędkarskich podczas zagranicznego wyjazdu na ryby. Jest to innowacyjny i nowy produkt na rynku ubezpieczeń, który dostępny jest jedynie w biurze Eventur (z ubezpieczenia mogą jednak skorzystać także osoby, które nie są klientami biura – więcej informacji w punkcie „Jak się ubezpieczyć” - poniżej).

Uszkodzenia łodzi (a najczęściej silnika) są podczas zagranicznych wyjazdów wędkarskich rzadkością, ale się zdarzają. Koszty naprawy uszkodzonego silnika wynoszą za granicą zazwyczaj od 1 do 5 tys. złotych i nasze ubezpieczenie pomyślane jest właśnie dla takich najczęściej występujących przypadków.

Jak się ubezpieczyć?

Cała procedura odbywa się online – wystarczy wejść na stronę www.wyprawynaryby.pl i kliknąć w baner ubezpieczenia dla wędkarzy na stronie głównej lub wejść tutaj. System sam dalej Państwa poprowadzi. Płatności dokonuje się także online szybkim przelewem lub za pomocą karty kredytowej. Wygodni i tradycjonaliści mogą zadzwonić także do naszego biura, a my pomożemy wykupić polisę: tel. 22 894 58 12, e mail: tomek@eventurfishing.pl

Jak to działa?

W dużym uproszczeniu: w przypadku uszkodzenia łodzi/silnika, który nie jest objęty miejscowym ubezpieczeniem przez gospodarza, nasze ubezpieczenie działa jako ubezpieczenie takiej łodzi/silnika, a w przypadku łodzi/silnika objętej już miejscowym ubezpieczeniem, znosi udział własny klienta w powstałych szkodach. W obu przypadkach maksymalna wartość szkody do jakiej działa nasze ubezpieczenie to 5000 złotych i kwota taka pokrywa 99.9% wszystkich przypadków uszkodzeń sprzętu pływającego, z jakimi mieliśmy do czynienia w historii działalności naszego biura. Nasze ubezpieczenie przypisane jest do wykupującej polisę osoby, a nie do łodzi. To daje klientom większą swobodę w przypadku wymieniania się łodziami podczas pobytu. Ważne natomiast jest, aby osoba wykupująca polisę była tą sama osobą, która później prowadzi łódź podczas wyjazdu.

Dodatkowe bonusy

Wykupując nasze ubezpieczenie otrzymują państwo automatycznie szereg dodatkowych bonusów – ubezpieczony jest także sprzęt wędkarski (wędki, kołowrotki, własny sprzęt elektroniczny jak np. echosonda) oraz jesteście Państwo ubezpieczeni od Kosztów Leczenia za granicą i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Koszty

Ubezpieczenie nie jest drogie. System za każdym razem skalkuluje należną stawkę (w zależności od czasu wyjazdu i przyjętych sum ubezpieczenia). Przykładowo koszt ubezpieczenia łodzi/silnika na okres 7-dniowego pobytu w Szwecji to 150-180 PLN . Dodatkowo w cenie zawarte jest ubezpieczenie sprzętu wędkarskiego, KL oraz NNW!


KUP UBEZPIECZENIE

Maciej Rogowiecki
tel. kom. 603 820 940
maciek@wyprawynaryby.pl

Tomasz Wieczorek
tel. kom. 601 300 168
tomek@wyprawynaryby.pl

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21, III piętro
02-781 Warszawa

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00

telefon: + 48 22 894 58 12
faks: + 48 22 894 58 16