Aktualności

Wiosenny raport ze Szwecji

Wyprawy naszych klientów


Możemy z przyjemnością powiadomić Państwa, że pierwsze wiosenne wyprawy naszych klientów przynoszą w zdecydowanej większości dobre wyniki wędkarskie, a niekiedy są one wręcz znakomite.

Jako przykład możemy podać pobyt popularnego youtubera Tomka Lewandowskiego (Fishing with Ace) nad jeziorem Takern w południowej Szwecji. Jego mała grupa złowiła kilkaset szczupaków, a były też i piękne okonie. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się, że to płytkie jezioro to jest absolutną wędkarską „perłą” i rzadko kiedy zawodzi. Zapraszamy do obejrzenia jego filmów nakręconych nad tym jeziorem.

„100 szczupaków w jeden dzień”
https://www.youtube.com/watch?v=-voEdThYUhU

„Okoń 50 cm z Takern”
https://www.youtube.com/watch?v=W3U-zjot0ew

Znakomite wieści dotarły też z rejonu Bräcke w środkowej Szwecji. Już pierwsze wiosenne grupy złowiły tam wiele pięknych okazów, w tym sporo szczupaków przekraczających metr długości. Optymistyczne meldunki popłynęły również z wielu innych naszych łowisk, np. ze Storsjön, z Bollnäs, Bergvik, Skane, szkierów Kallsö czy z jeziora Tisnaren. Nie znaczy to oczywiście, że na pozostałych łowiskach było gorzej, jednak nie ze wszystkimi grupami mieliśmy do tej pory kontakt, aby poznać wędkarskie relacje. W każdym razie ryby zasadniczo dopisują, choć wiadomo, że gorsze okresy mogą trafić się wszędzie, bo przyroda jest po prostu nieprzewidywalna, którą to prawdę zna każdy rasowy wędkarz.

Serdecznie zapraszamy na wyprawy Eventuru!

Poniżej kilkanaście zdjęć z wiosennych połowów naszych klientów.

11.06.2024

Galeria zdjęć
Nasi konsultanci

Maciek Rogowiecki Tomasz Wieczorek

Siedziba biura

EVENTUR FISHING
ul. Roentgena 23 lok. 21
02-781 Warszawa
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00
telefon: + 48 22 894 58 12