Zapisz się do newslettera

Po zapisaniu się do newslettera będziesz automatycznie otrzymywać informacje o nowych materiałach pojawiających się na www.wyprawynaryby.pl.

wpisz e-mail

Zamów katalog 2015/06

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Imię:
Nazwisko:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Ulica i numer domu:
Jeżeli chcesz, wpisz poniżej swój adres e mail, a raz na jakiś czas otrzymasz od nas informację o najnowszych ofertach, promocjach i ciekawych wyprawach wędkarskich. Nigdy nie wysyłamy spamu!
e-mail:

NASZE AKTUALNOŚCI
Inne aktualności:
Wyprawy z Robertem Taszarkiem
Zapraszamy na wędkowanie w
towarzystwie Roberta Taszarka - wielo-
letniego trenera kadry spinningowej.
Wejdź i poznaj więcej informacji!
Nasz kanał na youtube.com
Wiosna w Norwegii - czas wielkich dorszy
Wiosna to czas wielkich dorszy. Zgromadzone są one wówczas w pobliżu lądu - niedaleko tarlisk, gdzie wcześniej odbywały gody. Ten okres w roku to olbrzymia szansa na łowienie prawdziwych kolosów – ryb przekraczających nawet 20 kilogramów masy! Na dodatek bez potrzeby wypływania na otwarte morze, gdyż sztuki takie znaleźć można wówczas nawet wewnątrz fiordów. Dlatego przygotowaliśmy wspólnie z naszymi norweskimi partnerami świetną ofertę promocyjną: duże zniżki na łodzie na wiosenne turnusy!
Zapraszamy do przejrzenia wybranych, najpiękniejszych zdjęć z wędkarskich wypraw w różne zakątki świata. Obrazują one, jak pięknym przeżyciem może być wędkarska eskapada, dająca uczestnikom aktywny wypoczynek, kontakt z naturą, niepospolite emocje oraz bagaż cudownych wspomnień.

Podróże po Polsce