Wiosna w Norwegii to czas okazów!
Prawdą jest, iż na wiosnę w Norwegii może być zimno, deszczowo i wietrznie. Być może będziecie zmuszeni poczekać na trasie gdzieś przy granicy szwedzko-norweskiej, aż odśnieżą drogę aby dojechać do wędkarskiej bazy. Być może nie uda Wam się wypłynąć na ryby codziennie, a przynajmniej nie na tę podwodną górkę 30 km od domu...
Jeśli jednak nie straszna Wam mniej przewidywalna o tej porze roku pogoda, to namawiamy na wędkarską wyprawę do północnej Norwegii! To właśnie na wiosnę jest największa szansa na połowy wielkich dorszy wędrownych nazywanych w Norwegii „skrei”. Często są to ryby monstrualnych rozmiarów, przekraczające grubo 20 kg! A poza tym czekają także halibuty, zębacze, molwy oraz brosmy.
Wraz z norweskimi partnerami oferujemy teraz wyjątkowe pakiety wędkarskie z gratisową łodzią na wczesnowiosenne terminy (marzec, kwiecień). I to nie na byle jakich wodach, ale na tych z najwyższej norweskiej półki. Zapraszamy!
Zapraszamy do przejrzenia wybranych, najpiękniejszych zdjęć z wędkarskich wypraw w różne zakątki świata. Obrazują one, jak pięknym przeżyciem może być wędkarska eskapada, dająca uczestnikom aktywny wypoczynek, kontakt z naturą, niepospolite emocje oraz bagaż cudownych wspomnień.

Podróże po Polsce