Jesień to doskonały czas dla wędkarzy
Stara wędkarska prawda mówi, że jesienią padają największe okazy. Drapieżniki są wówczas silne, doskonale odżywione i uaktywniają się po letnim lenistwie. Czy nie warto zatem spróbować ich połowu właśnie teraz? Pytanie jest chyba z gatunku tych retorycznych...
Aby zachęcić Państwa jeszcze bardziej do jesiennych wyjazdów, do których nie wszyscy jeszcze zdążyli się przekonać, przygotowaliśmy specjalne, bardzo korzystne oferty na znakomitych, legendarnych można rzec wodach, jak: szkiery ŚW. ANNY, ARKÖSUND i SENOREN, a także jeziora BOREN, STORSJÖN, ASUNDEN, JUTTERN, HOVRAN oraz liczne zbiorniki zlokalizowane w lapońskim rejonie DOROTEA. Gwarantujemy dobre warunki zakwaterowania, bezpieczne i wygodne łodzie, a także bardzo dobrą opiekę ze strony gospodarzy. No i – co najważniejsze – nieprzeciętnie rybne wody. Dodatkową atrakcją są zwykle dorodne prawdziwki, rosnące w szwedzkich lasach. Gdy wysypie, można je dosłownie kosić. A któż z nas tego nie lubi?
Zapraszamy do przejrzenia wybranych, najpiękniejszych zdjęć z wędkarskich wypraw w różne zakątki świata. Obrazują one, jak pięknym przeżyciem może być wędkarska eskapada, dająca uczestnikom aktywny wypoczynek, kontakt z naturą, niepospolite emocje oraz bagaż cudownych wspomnień.

Podróże po Polsce